EKAER adminisztrátori diákmunka

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. február 07.
Várható kezdés: 2017. október 09.

Szeretnél egy fiatalos, jó hangulatú csapat részese lenni? Akkor jelentkezz minél hamarabb az alábbi hírdetésünkre és megtapasztalhatod milyen is egy jó munkahely. Légy egy multinacionális csapat tagja, ahol a profil világmárkájú üditőital forgalmazása.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • középfokú angol nyelvtudás;
  • monotonítástűrés;

pontos, precíz munkavégzés

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladatok:

  • EKAER rendszerben való rögzítés;
  • általános adminisztratív feladatok.

Munkavégzés helye: Budapest,  XXIII. kerület a Határ úttól 66/66E busszal jól megközelíthető.

Munkaidő: hétköznapokon heti 25-30 órában 8:00-18:00 között

Jelentkezés:http://www.melo-depo.hu/munka/219/budapest-xxiii-kerulet-diakmunka-ekaer-adminisztratori-diakmunka-658-7-2017-10