Telefonos koordinátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. október 18.
Várható kezdés: 2017. november 01.

Az S.O.S. Assistance Hungary egészségügyi és technikai segítséget nyújt a Magyarországon tartózkodó külföldieknek, illetve magyar állampolgároknak külföldön.

Lendületes csapatunkba angol nyelvet erős középfokon használó telefonos koordinátor kollégákat keresünk folyamatos munkarendben, vegyes műszakban (2x12 óra munka, 2x24 óra szabadnap) határozatlan időre, hosszú távra!

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

-Középfokú végzettség
-Tárgyalóképes angol nyelvtudás, melyet szóban és írásban egyaránt használni kell a munka során
-Ügyfélorientált, nyitott, rugalmas személyiség
-Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség, problémamegoldó képesség, precizitás
-Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Munkakör leírása:

-Segítségnyújtás szervezése és koordinálása, külföldön és belföldön egyaránt
-Telefonos ügyfélszolgálat (kapcsolattartás az ügyfelekkel és a biztosítókkal)
-Folyamatos kommunikáció a külföldi partnercégekkel és a magyar ügyfelekkel
-Adminisztratív tevékenységek ellátása

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület, Csillaghegy.

Jelentkezés módja: a job@soshungary.hu e-mail címen, fényképes önéletrajzzal.