Folyamatszervező/rendszerszervező

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. október 18.
Várható kezdés: 2017. november 01.

A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara folyamatszervező munkakörbe keresi új munkatársát, rész- és teljes munkaidőben.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások

• Felsőfokú végzettség
• Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
• Középfokú angol nyelvtudás,
• folyamatmenedzsment módszertanok, MS Visio, ARIS program használatában jártasság
• projekttervezésben, vezetésben, folyamatirányításban szerzett tapasztalat

• előny az UML diagramok ismerete, alkalmazása a tervezési folyamat során
• irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete
• kiváló szervező-, elemző-, illetve kommunikációs készség
• pontos, precíz, megbízható, önálló munkavégzés
• analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
• határozott, eredményorientált személyiség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladatok

• Részvétel a társasági szintű folyamatmenedzsment rendszer kialakításában, működtetésében, javaslattétel a kialakított rendszer fejlesztésére
• A szervezet folyamatok hatékonyságának elemzése, (üzleti-, ügyviteli-, rendszer-folyamatok), működési zavarok feltárása, valamint javaslattétel hatékonyság javító projektek indítására
• Új termékek és szolgáltatások munkafolyamatba illesztésének támogatása, közreműködés a kapcsolódó ügyviteli utasítások, szabályzatok elkészítésében

• Folyamatok dokumentumainak (folyamatleírások, oktatási anyagok) naprakészen tartása
• Felmerülő folyamat- és alkalmazás fejlesztési igények dokumentálása, elemzése
• A folyamatok informatikai megvalósításához szükséges leírások egyeztetése és elkészítése
• Kapcsolódó fejlesztések költségbecslése, specifikációs előkészítése
• Informatikai alkalmazás teszteléséhez, átvételéhez kapcsolódó feladatokat előkészítése, koordinálása

Munkába állás: a pályázatok elbírálását követően azonnal.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és a nettó bérigény és a vállalni kívánt munkaidő megjelölésével a hr@bkik.hu e-mail címre várjuk.