Pályázatíró-projekt koordinátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. október 19.
Várható kezdés: 2017. november 01.

Pályázatíró-projekt koordinátor - Sziklakórház Atombunker Múzeum

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások

- pályázatírói gyakorlat és végzettség
- felsőfokú végzettség
- felsőfokú angol nyelvtudás
- magabiztos számítástechnikai felhasználói ismeretek
- pontos, megbízható, precíz és önálló munkavégzés

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladata

- hazai és Európai Uniós pályázatok figyelése
- a projektek teljes körű szakmai menedzselése a pályázat megírásától a megvalósításig
• pályázati dokumentáció kidolgozása, kapcsolódó tanulmányok, elemzések, kutatások készítése
• tevékenység ütemezése, projekt költségvetési terv elkészítése
• a pályázathoz kapcsolódó teljes körű adminisztráció elvégzése
• szerződéses határidők nyomon követése, munkafolyamatok koordinálása, elszámolások összeállítása

– E-mail-ben a job@sziklakorhaz.hu e-mail címre fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldésével (.pdf vagy Word formátumban), a fizetési igény megjelölésével..

– Az e-mail "tárgy" mezőjében kérjük feltüntetni az állás nevét.
– A megküldött önéletrajzokat ne pusztán CV-nek nevezzétek el, hanem név_CV ill. név_motivacio névvel. Például: Gipsz_Jakab_CV_ENG.pdf illetve Gipsz_Jakab_motivacio.docx.