Oktató

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Dunaharaszti (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. október 18.
Várható kezdés: 2017. november 01.

Várnagy László egyéni vállalkozó Dunaharasztiban hamarosan induló, 7-11 éves gyermekek legfeljebb 12 fős csoportjainak informatikai készségfejlesztésével foglalkozó klub oktatókat keres.

Elvárások a jelölttel szemben

Akit keresünk:

- nagyfokú önállóság jellemzi,
- szeret gyermekekkel foglalkozni,
- rendelkezik műszaki érzékkel,
- végtelenül türelmes,
- igénye van arra, hogy önmagát is fejlessze,
- képes angol nyelvű óravázlatokból dolgozni,
- hosszútávra tervez,
- időbeosztása lehetővé teszi a kora délutáni munkavállalást.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

- pedagógiai tanulmányok/végzettség,
- angol nyelv magas szintű ismerete.

Feladatok

Informatikai készségfejlesztés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat és egy rövid bemutatkozást az ifj.varnagy.laszlo@gmail.com címre!