KÖNNYŰ FIZIKAI munka nőknek és férfiaknak egyaránt– Pest megye déli része

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Bugyi (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. április 04.
Várható kezdés: 2017. november 07.

Munkavállalókat keresünk csomagolási feladatokra 3 műszakba egy stabil háttérrel rendelkező villamosipari terméketeket gyártó céghez! Férfiak és nők jelentkezését egyaránt várjuk.

Nemzetközileg elismert villamosipari területén jelen lévő, német tulajdonú partnercégünkhöz keresünk 3 műszakos munkarendbe csomagolási munkára munkavállalókat.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

-          8 általános iskolai végzettség;

-          jó monotonítástűrő képesség;

-          önálló munkavégzés.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

-          kész termékek csomagolása (szaktudást nem igénylő munka)

Amit a cég biztosít:

-          bejelentett munkaviszony;

-          hosszú távú stabil nemzetközi munkahelyi háttér;

-          versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások (cafetéria)

-          céges busz biztosított a bejáráshoz;

-          családias, baráti a közösség.

Egyéb információk:

-          munkavégzés helye: Pest megye déli része

-          Céges autóbusz biztosított az alábbi településekről: Taksony, Dunaharaszti, Alsónémedi, Majosháza, Délegyháza, Dunavarsány, Felsővány, Alsóvány, Ürbő, Kiskunlacháza, Apaj, Dömsöd, Újhartyán, Inárcs, Kakucs, Ócsa, Felsőbabád, Alsóbabád, Táborfalva, Örkény, Hernád, Tatárszentgyörgy, Dabas illetve igény szerint tudunk további településről is bejárást biztosítani.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát.

Jelentkezés: http://www.produkteam.hu/oneletrajz/konnyu_fizikai_munka_noknek_es_ferfiaknak