Asztalos

Hirdetés feladója: WORKLIFE HUNGARY Munkaerő Közvetítő Iroda
Munkavégzés helye: Mogyoród (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. január 15.
Várható kezdés: 2017. november 22.

Kiállítás kivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ASZTALOS

Munkavégzés helye:Mogyoród (Hungaroring mellett)

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:
Megbízható, pontos munkavégzés
Faipari anyagok ismerete
Szorgalom, kitartás

  • Nincs -

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat
Asztalos gyakorlat
Külföldi kiküldetés vállalása
Minimális angol nyelvtudás (nem elvárás)

Feladatok

Tervek, rajzok és szóbeli információk alapján kiállítási standelemek gyártása
Műhelymunka
A gyártási/kivitelezési folyamat támogatása a műhelyvezető irányításával

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest212@worklife.hu