Képfeldolgozó

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. november 30.
Várható kezdés: 2017. december 11.

A Mediaworks Hungary Zrt. azonnali belépéssel képfeldolgozó munkatársat keres.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
- minimum középiskolai végzettség
- magas szintű képfeldolgozói ismeretek
- Photoshop/Illustrator programok felhasználói szintű, magabiztos ismerete
- nyomdatechnikai ismeretek

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- kreativitás
- erős munkabíró- és stressztűrő-képesség
- pontos, precíz munkavégzés
- alkalmazkodóképesség, csapatszellem

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

- napilapokban megjelenő, a lapok arculatának megfelelő képanyagok biztosítása
- a feldolgozandó képek adott nyomdatechnikának és kiadványtípusnak megfelelő átalakítása nyomtatható formátumra
- professzionális képfeldolgozás
- archívum feltöltése, kezelése

Pályázatát a bruttó fizetési igény megjelölésével 2017. november 30-ig várjuk a hr@mediaworks.hu email címre.