Műszaki csoportvezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. november 24.
Várható kezdés: 2017. december 11.

A Dunavox Kft. 2007 óta fejleszt és forgalmaz borhűtőket. Jelenleg több, mint 40 országba exportáljuk termékeinket, piacunk jelenleg is erős és dinamikusan fejlődik. A Dunavox termékek a borhűtők piacán a felső, felső-közép kategóriába sorolhatók. Jelenlegi létszámunk 12 fő, telephelyünk a XIII.kerületben található.

Elvárások a jelölttel szemben

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

- elektronikai és/vagy hűtéstechnikában szerzett tapasztalat (3-5 év)
- önállóság, döntés képesség
- empátia
- terhelhetőség
- tárgyalóképes angol nyelvtudás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

- hasonló területen szerzett tapasztalat.

Feladatok

FELADATOK:

- 2 műszaki kolléga feladatainak koordinálása
- alkatrész raktár kezelése
- borhűtők műszaki dokumentációinak kezelése
- hibás ill. szépséghibás termék raktár kezelésének felügyelete

- kapcsolattartás a külföldi disztribútorokkal ill. belföldi szerződött szervizhálózattal
- önálló döntéshozatal a borhűtőkkel kapcsolatos szervizes problémák megoldásában
- termékfejlesztésben való részvétel lehetősége

A napi adminisztratív tevékenység döntően angol nyelven folyik.

A munkavégzés helye Budapest, XIII. kerület.

Jelentkezni az info@dunavox.hu e-mail címen lehet!