Területi képviselő (fix fizetés, alkalmazott)

Hirdetés feladója: MPD Hungary
Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. december 31.
Várható kezdés: 2017. november 20.

A Tecnocasa 20 éve dolgozik azért, hogy Magyarországon is tisztességes, körültekintő és megalapozott tanácsokkal szolgálja ügyfelei igényeit. Hiszünk a korrektségben, a magas szakmai színvonal folyamatos képviseletében és mindezek ügyfélszerző erejében. Céljaink további megvalósításához keressük új munkatársainkat.

Elvárások a jelölttel szemben

Akit várunk:

-          Célokkal rendelkező, pozitív és proaktív személyeket.

-          Kitartó, magabiztos fellépésű megbízható kollégákat.

-          Középfokú végzettségű, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyt kereső munkatársakat.

  • Nincs -

Feladatok

Az új munkatársak feladatai az alábbiak lesznek:

-          Adásvételi folyamatok végigkísérése (portfólió kialakítástól a birtokbaadásig).

-          Adásvételhez kapcsolódó adminisztratív feladatok, adatbázisok aktualizálása.

-          A cég által nyújtott, ingyenes képzéseken tanultak elsajátítása, alkalmazása.

Sokan gondolkodnak abban, hogy kipróbálják az ingatlanos szakmát, de visszatartják őket a más cégeknél tapasztalható kezdeti költségek. A Tecnocasa-nál a rizikót mi álljuk. A szorgalmat és tehetséget Ti hozzátok.