Parkológép szerelő

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest III. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. június 15.
Várható kezdés: 2017. november 29.

Fontos, hogy egy családias légkörben végezze munkáját? Szereti, ha jó hangulatban, de dolgosan telik el a munkaidő?

Jelenleg egy 32 éves tapasztalattal rendelkező és hazai viszonylatban kiemelkedő technológiát szolgáltató partnercégünk számára keresünk kollégákat, akik hosszútávon részt vesznek a cég tevékenységében.

A cég egyik fő profilja a helytakarékos parkológép rendszerek telepítés. A munkavégzés brigádokban zajlik, projektek alapján változó helyszíneken.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség;
  • műszaki beállítottság;
  • jó fizikum és problémamegoldó készség.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

  • műszaki/mérnöki végzettség.

Feladatok

Feladat:

  • parkológép rendszerek összeállítása;
  • kész rendszerek beszerelés;
  • javítási munkálatok elvégzése.

Egyéb információk:

  • a cég Budapesten, a 3. kerületben található;
  • munkaidő: teljes munkaidő;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • családias, barátságos munkakörnyezet.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36 30 756 8178

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi linken töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapot: