3D-CAD Szerkezettervező

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. február 28.
Várható kezdés: 2018. január 02.

Új állást keres? A Produkteam Kft. 20 éve segíti az álláskeresőket, hogy megtalálják azt a munkahelyet, amit szeretnének, és ahol jól érzik magukat. Fontosnak tartjuk, hogy a munkaadó és munkavállaló egyaránt elégedett legyen. Jelentkezzen most, hogy segíthessünk Önnek!

Német hátterű autóipari épületek és fúrópajzsok tervezésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk 3D-CAD szerkezettervező munkatársat, ahol a feladatokat egy internacionális tervezési csapat tagjaként kell végezni. A megrendelések főként Németországból, USA-ból és Szingapúrból érkeznek. Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Elvárások a jelölttel szemben

  • szakirányú tanulmányok/végzettség;
  • 3D tervezőprogramban jártasság;
  • MS Office ismerete;
  • jó kommunikációs képesség;
  • precizitás.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Előnyt jelent

  • angol vagy német nyelvtudás;
  • Tekla vagy BoCAD program ismerete.

Feladatok

  • acélszerkezetek, magasépítési acélszerkezetek 3D tervezése;
  • gyártmánytervek készítése nagy volumenű ipari beruházásokban.

  • munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület, a Blaha Lujza villamos megállótól 5 percre.
  • munkaidő: hétfőtől péntekig napi 8 órában.