Mérlegkezelő-fuvarszervező

Hirdetés feladója: SCH-Ózon Kft.
Munkavégzés helye: Várpalota (Veszprém megye)
Jelentkezési határidő: 2017. december 31.
Várható kezdés: 2017. december 11.

Inotai papírhulladék feldolgozó –és válogató üzembe keresünk azonnali kezdéssel, számítógépes ismerettel rendelkező munkatársat, mérlegkezelő- fuvarszervező munkakörbe.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárás: Alapfokú számítógépes ismeretek

50 év felettiek, megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

  • Nincs -

Előnyt jelent

Elvárás: Alapfokú számítógépes ismeretek, precizitás, megbízhatóság

Feladatok

Főbb feladatok: fuvarszervezés, mérlegkezelés, be-és kimenő forgalom adatainak számítógépes rögzítése, dokumentumkezelés, pénzkezelés

Jelentkezni bérigény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal az istvansteigervald@schozon.hu e-mail címen lehet. Személyes megbeszélésre a +36 30 526-5605-ös telefonszámon lehet időpontot egyeztetni.