Üzletkötő

Hirdetés feladója: SCH-Ózon Kft.
Munkavégzés helye: Lőrinci (Heves megye)
Jelentkezési határidő: 2017. december 22.
Várható kezdés: 2017. december 11.

Hulladékkezeléssel foglalkozó cég üzletkötőtkeres Lőrincibe.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

-          Jó kommunikációs készség

-          Végzettség: legalább érettségi

-          B kategóriás jogosítvány, tapasztalattal

-          Felhasználói szintű informatikai ismeretek

-          minimum alapfokú angol nyelvtudás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Előnyt jelent

Előny:

-          Hulladékkezeléssel foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat

-          Papíripari és papírhulladék szakmai ismeret

-          Műanyag hulladék anyagismeret

Nagykereskedelmi szakmai tapasztalat

Feladatok

Feladat:

-          Papír és műanyag hulladék beszerzése

-          Új forráshelyek felkutatása, régiekkel kapcsolat tartása

-          A megkötött üzletek nyereségességének folyamatos nyomon követése, felülvizsgálata

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát elektronikus úton a bruttó bérigénye megjelölésével 2017. december 22-ig a schozonlorinci@gmail.com e-mail címre.