Igazgatói asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. január 15.
Várható kezdés: 2018. február 01.

Igazgatói asszisztenst keresünk.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• felsőfokú végzettség,
• magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Internet)
• kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség szóban és írásban,
• önálló, precíz munkavégzés, pontos adminisztráció,
• ügyfélorientált gondolkodásmód,
• tanulékony, innovatív, terhelhető személyiség.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

• egészségügyi adminisztratív területen való jártasság,
• hasonló pozícióban szerzett tapasztalat.

Feladatok

Feladatok:

• operatív igazgató napi munkájának támogatása,
• kimutatások készítése,
• agendájának aktualizálása, időpontjainak menedzselése,
• megbeszélések szervezése,
• általános titkársági feladatok.

A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a hr@bhc.hu címre várjuk 2018. január 15-ig.