Irodai munka Photoshop használattal

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest II. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. április 26.
Várható kezdés: 2017. december 12.

Szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol családias és barátságos munkakörben használhatod a  Photoshop tudásod? Magyarország piacvezető marketingügynökségének csapatába keresünk időszakos munkára diákokat! Legyél egy stabil háttérrel rendelkező és igazán izgalmas, innovatív megoldásokban gondolkodó vállalat oszlopos tagja.

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület (4-6-os villamos vonalán)

Elvárások a jelölttel szemben

Feltételek:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
  • minimum alap Photoshop ismeretek;
  • monotonitástűrés.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Feladat:

  • fényképek ellenőrzése és válogatása;
  • reklámeszközök koordinátáinak rögzítése;
  • Photoshopban való képszerkesztés;
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Munkaidő: hétköznapokon heti 25-30 óra vállalása 8-17 óra között, napi 6 órában

Órabér: bruttó 926 Ft/óra

Jelentkezés: http://www.melo-depo.hu/munka/270