Bér- és munkaügyi előadó

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. december 27.
Várható kezdés: 2018. január 15.

A Radnóti Miklós Színház Nonprofit Kft. felvételt hirdet bér- és munkaügyi előadó munkakörbe.

A jogviszony tartalma: határozatlan idejű munkaviszony, próbaidő 3 hónap.

Elvárások a jelölttel szemben

Pályázati feltételek: bér- és TB-ügyintéző középfokú végzettség, erkölcsi bizonyítvány.

Elvárt kompetenciák: problémamegoldás, jó kommunikációs készség.

  • Nincs -

Előnyt jelent

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat, NEXON Bér, CT-EcoSTAT program ismerete, felhasználói szintű számítógépes (Word, Excel) ismeret.

Feladatok

Bér- és munkaügyi előadó feladatok ellátása.

A jelentkezés határideje: 2017. december 27.

A fényképes önéletrajzokat az igazgatosag@radnotiszinhaz.hu e-mail címre várjuk.