Castingos és szerkesztőségi munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. december 20.
Várható kezdés: 2018. január 01.

Castingos és szerkesztőségi munkatársat keres az X-Faktor stábja!

Elvárások a jelölttel szemben

Követelmény:

-Microsoft Word és Excel felsőfokú használata
-Kitűnő kommunikációs készség
-Kiváló tájékozottság a média világában
-Legalább középfokú angol írás-, és beszédkészség
-B kategóriás jogosítvány (nem feltétel, de előny)

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány (nem feltétel, de előny)

Feladatok

Ha érdekel a média világa, kreatív vagy és terhelhető, kitartó és pontos, ha szívesen lennél egy showműsor csapatának tagja, jelentkezz fényképes önéletrajzzal az xfaktor@ufashow.hu e-mail címen.