Költöztető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. december 21.
Várható kezdés: 2018. január 01.

Magyarország piacvezető saját raktára a Self Store Budapest hosszú távra munkatársat keres lendületes csapatába, az alábbi munkakörbe:

KÖLTÖZTETŐ MUNKATÁRS.

Elvárások a jelölttel szemben

ELVÁRÁSOK:

• Középfokú végzettség
• B kategóriás jogosítvány
• Fegyelmezett munkavégzés
• Terhelhetőség, jó fizikai állóképesség
• Megbízhatóság

  • Nincs -

Előnyt jelent

ELŐNY:

• Releváns tapasztalat
• Szombati munkavégzésre való hajlandóság

Feladatok

FŐBB FELADATOK:

• 6 raktárépületünk egyikébe (a vevő igénye szerint) való be és kiköltöztetés
• Bútorok, berendezések, használati eszközök szállítása

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1039 Budapest, Pünkösdfürdő utca 52-54.

Fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk: hr@selfstore.hu.