Pénzügyi adminisztrátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. december 21.
Várható kezdés: 2018. január 01.

Csapatunk saját fejlesztésű online praxismenedzsment szoftverével teljes körű támogatást nyújt adminisztrációs és menedzsment területen fogászatok és egészségközpontok számára.

Több mint 10 éves hazai tapasztalatok után az év elején a külföldi piacok is megnyíltak előttünk. Jelenleg 5 másik ország fogászatainak projektjén dolgozunk és ügyfeleink száma folyamatosan nő.

Az ügyfélkör növekedésével párhuzamosan csapatunkat is bővítjük és fejlesztjük, így további munkatársat keresünk PÉNZÜGYI ADMINISZTRÁTOR pozícióba.

Elvárások a jelölttel szemben

PÉNZÜGYI ADMINISZTRÁTOR felé irányuló elvárások:

-középfokú pénzügyi végzettség
-adózási ismeretek
-precíz munkavégzés
-rendszerszemlélet
-angol nyelvtudás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

PÉNZÜGYI ADMINISZTRÁTOR feladatai:

-ellátja a számlázási -és hozzá kapcsolódó dokumentációs feladatokat
-kézben tartja a banki utalásokat, figyelemmel követi a banki forgalmat
-kezeli a házi pénztárat, és az ahhoz kapcsolódó ki- és befizetéseket
-előkészíti a könyvelési anyagot, jelenléti ívet, kapcsolatot tart a könyvelővel
-adminisztrálja a munkatársak munkaügyi dokumentumait
-iktatja a hivatali dokumentumokat (NAV)
-statisztikákat és riportokat készít

Ha úgy érzed, hogy tudnál velünk együtt gondolkodni, tervezni, dolgozni, akkor önéletrajzodat magyar és angol nyelven egy pár soros személyes bemutatkozással / motivációs levéllel a career@webflow-dental.com címre várjuk.

Mottónk: nem tudtuk, hogy lehetetlen, ezért megcsináltuk.