Szakmai koordinátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. december 21.
Várható kezdés: 2018. január 01.

Csapatunk saját fejlesztésű online praxismenedzsment szoftverével teljes körű támogatást nyújt adminisztrációs és menedzsment területen fogászatok és egészségközpontok számára.

Több mint 10 éves hazai tapasztalatok után az év elején a külföldi piacok is megnyíltak előttünk. Jelenleg 5 másik ország fogászatainak projektjén dolgozunk és ügyfeleink száma folyamatosan nő.

Az ügyfélkör növekedésével párhuzamosan csapatunkat is bővítjük és fejlesztjük, így további munkatársakat keresünk SZAKMAI KOORDINÁTOR pozícióba.

Elvárások a jelölttel szemben

SZAKMAI KOORDINÁTOROK felé irányuló elvárások:

PC felhasználó szintű ismerete
internet felhasználó szintű ismerete
nyitott, pozitív, motivált és empatikus, ugyanakkor határozott személyiség
kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban magyar és angol nyelven
más idegen nyelv ismerete előny (pl. lett, orosz, német vagy szláv nyelvek)
hatékony problémamegoldó képesség
önállóság
magas stressztűrő képesség
multitasking

  • Nincs -

Előnyt jelent

Más idegen nyelv ismerete előny (pl. lett, orosz, német vagy szláv nyelvek)

Feladatok

Íme a legfőbb feladatok amiket jelenleg ellátunk, illetve az ezekhez szükséges kompetenciák és elvárások, amiknek meg akarunk felelni. Azt várjuk, hogy a leendő munkatársaink is legalább ezeket teljesítsék.

SZAKMAI KOORDINÁTOROK feladatai:

adminisztrálja és megoldja ügyfeleink kéréseit és kérdéseit a webflow.dental rendszer használatával és működésével kapcsolatban
fogadja és feldolgozza az ügyfél telefonokat és e-maileket
professzionális szintű információt nyújt szóban és írásban a webflow.dental rendszer használatával és működésével kapcsolatban
támogatja az orvosok, asszisztensek, ügyfélszolgálatosok és menedzserek adminisztrációs munkáját
támogatja a hazai – és külföldi szakmai kiállítások szervezését, ill. aktívan részt vesz a kiállításokon

Ha úgy érzed, hogy tudnál velünk együtt gondolkodni, tervezni, dolgozni, akkor önéletrajzodat magyar és angol nyelven egy pár soros személyes bemutatkozással / motivációs levéllel a career@webflow-dental.com címre várjuk.

Mottónk: nem tudtuk, hogy lehetetlen, ezért megcsináltuk