HR Analyst

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2017. december 23.
Várható kezdés: 2017. december 27.

HR Analyst (with German + English language) (Please find the English version below)

HR Analyst-et keresünk Német és angol nyelvtudással amarikai hátterű multinacionális céghez!

Elvárások a jelölttel szemben

• Folyékony Német és angol nyelvtudás
• Felsőfokú végzettség
• Legalább 1,5 éves tapasztalat HR vagy SSC területen
• Érdeklődés HR trendek iránt

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint
  • Német - Társalgási szint

Feladatok

• Német és angol anyanyelvű országok támogatása HR irányban
• HR kérdések megválaszolása különböző csatornákon keresztül (chat, e-mail telefon)
• Ad hoc riportok készítése
• HR folyamatok fenntartása és fejlesztése
• Betegszabadságok, szabadságok kezelése
• Külső beszállítókkal, partnerekkel (bérszámfejtő cég) való kapcsolattartás
• Munkavállalók adminisztrálása

ANGOL nyelvű önéletrajzod küldd az info@jobswithlanguages.hu e-mail címre, és mi a lehető leghamarabb felvesszük veled a kapcsolatot.