ÜZLETVEZETŐ

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2017. december 31.
Várható kezdés: 2018. január 02.

26 éves múlttal rendelkező, stabil világítástechnikai cég ÜZLETVEZETŐ munkatársat keres budapesti (II. kerület) munkavégzésre.

Elvárások a jelölttel szemben

- Min. középfokú végzettség
- Eladói vagy üzletvezetői gyakorlat
- Vevőorientált beállítottság
- Határozott, mégis kedves személyiség
- Jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
- Jó csapatjátékos
- Önálló, eredményes munkavégzés
- Ápolt megjelenés

  • Nincs -

Előnyt jelent

- Világítástechnika területén szerzett tapasztalat

Feladatok

- Az üzlet napi operatív működésének biztosítása, adminisztrációs feladatok ellátása
- A vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása
- A forgalom folyamatos nyomon követése, árurendelés
- Értékesítési célok megvalósítása
- A leltározás előkészítése és végrehajtása

Szakmai önéletrajzokat a prolux@prolux.hu e-mail címre várjuk.