Ügyfélszolgálati munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. december 25.
Várható kezdés: 2018. január 01.

Szlovák vagy cseh nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munkatársat keresünk.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• Aktív középfokú szlovák vagy cseh nyelvtudás
• Minimum középfokú végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
• Kiváló problémamegoldó képesség

Szükséges nyelvismeretek

  • Szlovák - Középfok, szóban és írásban
  • Cseh - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előnyök:

• Telefonos ügyfélszolgálati területen szerezett releváns tapasztalat

Feladatok

Feladatok:

• Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása szlovák vagy cseh nyelven
• Ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása
• Ügyfelektől és belső társosztályoktól érkező e-mailek megválaszolása: információnyújtás, problémafeltárás, panaszkezelés, teljes körű ügyintézés
• A tevékenységhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása

Kapcsolat:

E-mail:job5910@prohumanallas.hu

Önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk