Munkaügyi ügyintéző

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. december 25.
Várható kezdés: 2018. január 15.

Munkaügyi ügyintéző munkatársat keresünk Budapest VII. kerületi munkavégzéssel.

Elvárások a jelölttel szemben

Pályázati feltételek:

• Szakirányú, középfokú végzettség,
• Hasonló munkakörben eltöltött 1-3 éves szakmai gyakorlat
• Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások) használat
• Kjt., Mt., rendelkezéseinek naprakész ismerete, gyakorlati alkalmazása
• Pozitív elbírálás esetén - 3 hónapnál nem régebbi - erkölcsi bizonyítvány.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

A Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat bér- és munkaügyi adminisztrációjának önálló kezelése: nyilvántartások vezetése, jogviszonyok létesítésével, megszüntetésével, megszűnésével, módosításával kapcsolatos teendők elvégzése, távollét adatok rögzítése a KIRA program használatával.

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a hr.kp@fpsz.net címen lehet