Recepciós

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2017. december 25.
Várható kezdés: 2018. január 01.

Recepciós munkatársat keresünk, családias hostelbe, bentlakási lehetőséggel.

Elvárások a jelölttel szemben

Angolul jól beszélő, számítógépes ismeretekkel rendelkező munkatársakat keresünk recepciós munkakörbe.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

A recepciós munkatársak vagy csak éjszakánként dolgoznak vagy csak nappalonként attól függően, hogy melyik műszakba jelentkeztek.

A műszakok 12 órásak és 9-től 9-ig tartanak. Két munkanapot két szabadnap követ, majd megint két munkanap és megint két szabadnap. Minden hónapban kiadunk plusz két szabadnapot, így mindenkinek jut egy 6 napos pihenő időszak minden hónapban.

A fő feladat a vendégekkel folytatott teljes körű kedves hangvételű kommunikáció, foglalások kezelése és fizettetése. A karbantartást és takarítást külön csapatok végzik.

Jelentkezését kérjük fényképes önéletrajzzal küldje el az info@bbhostel.hu email címre! Kérjük írja meg, hogy az éjszakás, nappalos vagy esetleg mindkettő műszak érdekli-e!

A jelentkezésekre legkésőbb 48 órán belül reagálni szoktunk.