Műszaki gyakornok terep gyakorlattal

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. szeptember 17.
Várható kezdés: 2018. január 08.

Szeretnél egy munkát, ahol szakmai fejlődési lehetőség van egy stabil háttérrel rendelkező és igazán izgalmas, innovatív megoldásokban gondolkozó vállalatnál. Magyarország piacvezető marketingügynökségének raktárjába egy családias, barátságos környezetbe keresünk diákokat!

A gyakornoki program lejártával lehetőség van további karrierépítésre is.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Elvárások a jelölttel szemben

Feltételek:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
  • középszintű angol nyelvtudás;
  • Office programok magabiztos ismerete;
  • kiváló szóbeli kommunikációs készség.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

  • műszaki menedzser vagy mérnöki tanulmányok.

Feladatok

Feladat:

  • Beérkezett plakátok listázása, kezelésükben való segédkezés;
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Szállítói levelek rögzítése XLS táblázatba, ezek rendszerbe való felvezetése;
  • Szükség esetén plakáthajtogatási feladatok;
  • Plakát előkészítési feladatok;
  • Plakátok csomagolása;
  • dokumentumok ellenőrzés;
  • terep bejárás.

Jelentkezés: http://www.melo-depo.hu/munka/94