Értékesítő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Győr (Győr-Moson-Sopron megye)
Jelentkezési határidő: 2018. február 15.
Várható kezdés: 2018. március 01.

Született értékesítő vagy? Szívesen tárgyalsz ügyfelekkel? Jobban szeretsz úton lenni, mint egész nap az irodában ülni?

Ha magadra ismertél, köztünk a helyed! A Vidanet hivatalos partnereként Üzletkötő munkatársat keresünk győri és környékbeli munkavégzésre!

Elvárások a jelölttel szemben

Leendő kollégánk:

• legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
• jogosítvánnyal és saját gépjárművel rendelkezik
• kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség, valamint problémamegoldás jellemzi
• önálló, megbízható, munkájára igényes
• pozitív kisugárzása az értékesítéshez elengedhetetlen versenyszellemmel párosul

  • Nincs -

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat előny!

Feladatok

Feladatok:

• ügyfelek személyes felkeresése előre egyeztetett időpontban
• ügyfelek tájékoztatása, igények felmérése és rögzítése
• szolgáltatások értékesítése
• folyamatos telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
• a munkakörhöz tartozó feladatok rendszeres, pontos adminisztrációja

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, jelentkezz hozzánk önéletrajzoddal az uzletkoto.gyor@kspartner.hu e-mail címen!

Jelentkezési határidő: 2018.02.15.

„Itt érték a munkád!”