Irodai kisegítő diákmunka

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest X. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. május 21.
Várható kezdés: 2018. január 15.

Irodaszerekkel foglalkozó partnercégünk számára keresünk, olyan diákot, aki besegít a mindennapi feladatok lebonyolításában.  Január elejei kezdéssel. Családias hangulatú csapatba várjuk a jelentkezésed.

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • nappali tagozatos jogviszony;
  • önálló munkavégzés;

kiváló szóbeli kommunikációs készség

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

  • számlák készítése;
  • adatok felvitele a számlázó rendszerbe;
  • általános adminisztrációs feladatok ellátása.

Munkaidő: Hétfőn és pénteken 8:00-12:00-ig, kedd, szerda és csütörtök 9:00-13:00-ig, de akár heti 2-3 nap vállalása is elegendő.

Munkabér: Bruttó 1000Ft/óra

Jelentkezés: http://www.melo-depo.hu/munka/273