Értékesítő-pénztáros-árukiadó

Hirdetés feladója: Extreme Digital
Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. február 28.
Várható kezdés: 2018. február 01.

Az Extreme Digital munkatársat keres ÉRTÉKESÍTŐ-PÉNZTÁROS-ÁRUKIADÓ munkakörbe, az IV. kerületben található, Ezred utcai átvételi pontjába!

Elvárások a jelölttel szemben

Téged keresünk, ha…

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • nem okoz gondot számodra egy ügyviteli szoftver elsajátítása,
  • szívesen foglalkozol szolgáltatások értékesítésével,
  • nem okoz gondot számodra a pénztárkezelés, valamint az árumozgatás,
  • megbízható vagy,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • könnyedén sajátítod el az új ismereteket.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny: Értékesítői munkakörben szerzett tapasztalat.

Feladatok

Milyen feladatok várnak rád?

  • Ügyfélkezelés,
  • értékesítés,
  • pénztárkezelés,
  • szolgáltatások közvetítése, szolgáltatásokkal kapcsolatos ügyintézés,
  • árukiadás.

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
  • a pozíció, a kereseti igény, valamint a hirdetés helyének megjelölésével
  • ezen az e-mail címen: allas_4034064001@edigital.hu