Üzletkötő pécsi munkavégzéssel (nem ügynöki munka)

Hirdetés feladója: HR TRANSPORT Munkaerő-kölcsönző Nonprofit Kft.
Munkavégzés helye: Pécs (Baranya megye)
Jelentkezési határidő: 2018. március 28.
Várható kezdés: 2018. március 12.

ÜZLETKÖTŐ

Piacvezető acéltermék-feldolgozó és kereskedő cég keres munkatársat pécsi telephelyére

Elvárások a jelölttel szemben

-          Középfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség

-          Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat

-          Acéltermékek ismerete (anyagismeret)

-          „B” kategóriás jogosítvány (vezetési tapasztalattal)

-          Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

-          Megbízható MS Office ismeretek

-          Önálló, vevőorientált munkavégzés

-          Csapatszellem, nyílt kommunikáció

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Előnyt jelent

-          Angol/német nyelv tárgyalás szintű ismerete

-          Nagyvállalati ügyviteli rendszerek és folyamatok ismerete

-          Felsőfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség

Feladatok

-          Acéltermékek értékesítése

-          Meglévő vevőkkel való kapcsolattartás

-          Új vevők felkutatása, ügyfélkör bővítése

-          Reklamációk kezelése, ügyintézése

-          Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok végzése

-          Értékesítési folyamatok nyomon követése, intézése.

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát, esetleges motivációs levelét és ajánlását, bérigénye megjelölésével küldje el 2018. január 26-ig az info@hrtrans.hu email címre.

Jelentkezésében tüntesse fel a hirdetés referencia számát: HrtD18/09Ü.