Elektrikus

Hirdetés feladója: HR TRANSPORT Munkaerő-kölcsönző Nonprofit Kft.
Munkavégzés helye: Dunaújváros (Fejér megye)
Jelentkezési határidő: 2018. április 28.
Várható kezdés: 2018. április 30.

Piacvezető acéltermék-gyártó cég keres munkatársakat dunaújvárosi munkavégzéssel

Elvárások a jelölttel szemben

- Villanyszerelő szakképesítés
- Elektrikusi végzettség elengedhetetlen
- Tűzvédelmi szakvizsga
- PLC kezelői ismeretek
- Minimum 2 éves szakmai tapasztalat

  • Nincs -

Feladatok

- Üzemzavarok behatárolása, elhárítás azonnali megkezdése, jelzése a felettese felé
- A technológiai és a közlekedési területek világítási berendezéseinek üzemeltetése, karbantartása
- Rendszerek karbantartásoknál a villamos készülékek ellenőrzése, cseréje
- Munkaterület, szerszámok és gép-létesítmények állagának megőrzése, tisztán tartása

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát, bizonyítványát, esetleges motivációs levelét és ajánlását, elérhetőségét küldje el az info@hrtrans.hu email címre.
Kérjük, hogy jelentkezésében a bérigényét mindenképpen tüntesse fel!
Jelentkezésében tüntesse fel a hirdetés referencia számát: HrtIK18/37E.