Műszaki értékesítési tanácsadó

Hirdetés feladója: Extreme Digital Zrt.
Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. február 28.
Várható kezdés: 2018. február 01.

Az Extreme Digital csapata új kollégákat keres

pozícióba

a Mamut Bevásárlóközpontban, illetve az Erzsébet körúton található szaküzletébe.

Az Extreme Digital igazi hibrid vállalatként működik, a vásárlók online felületeken és országszerte számos boltban is találkozhatnak velünk. Az egyik legfontosabb számunkra, hogy a vevőink elégedettek legyenek, ebben pedig az üzleteknek is kiemelt szerepe van, hiszen a személyes kapcsolat a vásárlási élményre is nagy hatással van. Az új kolléga elsősorban ezért az élményért lesz felelős.

Elvárások a jelölttel szemben

Téged keresünk, ha

  • érdeklődsz a kütyük és a technikai újdonságok iránt;
  • szeretsz emberek között lenni és másoknak segíteni;
  • neked is fontos, hogy korrektek legyünk egymással szemben;
  • szeretsz jó társaságban lenni és te is vallod, hogy egy csapatként egy hajóban evezünk;
  • nem ismeretlen számodra az MS Office csomag;
  • befejezett középiskolai tanulmányokkal rendelkezel.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Ha már dolgoztál hasonló munkakörben az előny, de ha nincs még ilyen tapasztalatod, akkor se aggódj, megtanítunk mindent!

Feladatok

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Te leszel az Extreme Digital arca, hiszen Veled találkoznak majd először a vásárlóink.
  • Szakértelmeddel és termékismereteddel segíted a vevőket, hogy a számukra legjobb döntést hozzák meg.
  • Megbízható tanácsadóként felelős leszel a teljes értékesítési folyamatért, legyen szó termékekről vagy szolgáltatásokról.
  • Neked köszönhetően lesz élmény a vásárlás.

Hol fogsz dolgozni?

Az Extreme Digital szaküzletében, a Mammut Bevásárlóközpontban vagy az Erzsébet körúton.

Ha tetszik, amit eddig olvastál, a bérigényed és a munkavégzés helyszínének megjelölésével küldd el fényképes önéletrajzod az allas_4034145401@edigital.hu e-mail címre, hogy felvehessük veled a kapcsolatot.