ÜGYFÉLSZOLGÁLATI KISEGÍTŐ MUNKATÁRS - BUDAPEST, XI. KERÜLET

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. február 28.
Várható kezdés: 2018. február 01.

Közműszolgáltató partnerünk keres budapesti ügyfélszolgálati irodába

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI KISEGÍTŐ MUNKATÁRSAKAT.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • jó kommunikációs készség;
  • precíz munkavégzés;
  • megbízhatóság.

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

  • az ügyfélszolgálati irodára érkező ügyfelek részére tájékoztatás nyújtása, az ügyintézéshez szükséges sorszámosztás biztosítása;
  • nyomtatványok biztosítása, valamint segítségnyújtás azok kitöltésében;
  • online ügyfélszolgálati felület használatához segítségnyújtás;
  • az ügyfélkiszolgálás hatékonyságának elősegítése;
  • akciók nyomon követése, azokban történő aktív közreműködés (DM anyagok átadása, termékismertetés).

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, Fehérvári út

Munkavégzés ideje: teljes munkaidős, hosszú távú lehetőség

H: 7:50-14:15

K: 7:50-15:15

Sz: 7:50-20:10

Cs: 7:50-14:35

P: 7:50-15:10