Gyakorlat orientál diákmunka (műszaki, mérnöki területen)

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. február 25.
Várható kezdés: 2018. január 29.

Olyan munkalehetőséget keresel, ahol valós szakmai tudásra tehetsz szert? Szereted, ha gyakorlatban is megtapasztalhatod mindazt, amit a suliban tanulsz?

Jelenleg a világ vezető outdoor vállalatához keresünk talpraesett műszakis és mérnöki tanulmányokkal rendelkező diákokat. A gyakornoki program lejártával előrelépési lehetőség is van.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Elvárások a jelölttel szemben

Feltételek:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
  • középszintű angol nyelvtudás;
  • Office programok magabiztos ismerete;
  • kiváló szóbeli kommunikációs készség.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

  • műszaki menedzser vagy mérnöki tanulmányok.

Feladatok

Feladat:

  • beérkezett plakátok listázása, kezelésükben való segédkezés;
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása;
  • szállítói levelek rögzítése XLS táblázatba, ezek rendszerbe való felvezetése;
  • szükség esetén plakáthajtogatási feladatok;
  • plakát előkészítési feladatok;
  • plakátok csomagolása;
  • dokumentumok ellenőrzés;
  • terep bejárás.

Jelentkezés: http://www.melo-depo.hu/munka/94