Gyógytornász

Hirdetés feladója: WORKLIFE HUNGARY Munkaerő Közvetítő Iroda
Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. április 01.
Várható kezdés: 2018. február 03.

Egészségcentrum megbízásából keresünk agilis, nyitott, rugalmas, megbízható, jó kommunikációs készséggel rendelkező új munkatársat az alábbi pozícióba:GYÓGYTORNÁSZ

Elvárások a jelölttel szemben

Maximális hivatástudat, lelkesedés, lelkiismeretesség
Nyitottság, rugalmasság
Jó kommunikációs képesség
Jó megjelenés
Képesség feladatainak önálló ellátására
Megbízhatóság
Terhelhetőség
Egészségügyi Nyilvántartási és Képzési Központ által kibocsájtott érvényes működési nyilvántartási szám
Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamarai tagság
Német és/vagy angol nyelvtudás (középfok társalgási szinten)
Számítógép kezelésének ismerete

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

A PhysioVit-nél korábban elvégzett továbbképzés
Gyógytorna területén, a betegkezelésben szerzett minimum fél éves külföldi szakmai tapasztalat

Feladatok

Gyógykezelések, terápiák végzése
Kezelésekhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
Terápiás termékekhez tartozó tanácsadói feladatok ellátása - betegtájékoztatás
Betegkezeléshez tartozó adminisztráció

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a következő e-mail címre: bp348@worklife.hu