Irodavezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. február 12.
Várható kezdés: 2018. március 01.

Kézműves sörfőzde munkatársat keres irodavezető pozícióba.

Elvárások a jelölttel szemben

Szükséges képességek:

• precizitás, rendszerezési képesség
• önállóság a feladatok elvégzésében és nyitottság az új feladatokra
• proaktivitás: a problémák önálló feltárása és javaslattétel a cégvezetés felé
• középszintű angol nyelvtudás
• magabiztos MsOffice használat (word, excel)
• informatikai affinitás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladatok:

• szerződések, számlák, teljesítési dokumentumok, bizonylatok precíz kezelése
• munkaügyi és egyéb nyilvántartások vezetése
• pénztárkezelése, pénztárnaplók vezetése, bevételi és kiadási pénztárbizonylatok készítése
• webshop rendelések ügyintézése,
• külső adatszolgáltatásokban való részvétel,
• egyéb adminisztrációs feladatok,
• könyvelőirodával történő kapcsolattartás, egyeztetés
• irodai beszerzések intézése
• tárgyaló beosztása
• iroda rendben tartása
• postai ügyintézés

job@firstcraftbeer.com