Wellness munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Ráckeve (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. február 13.
Várható kezdés: 2018. március 01.

Wellness munkatársat keresünk.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

Terhelhetőség, rugalmasság, rátermettség, nyitottság, vidámság, kreativitás,
jó kommunikációs készség, motiváció.

Olyan jelentkezőket keresünk, akik teljes munkaidőt tudnak vállalni, hétköznap és HÉTVÉGÉN egyaránt.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt jelent: középfokú angol nyelvtudás, bármely további idegen nyelv ismerete.

Feladatok

Feladatok:

- a vendégek fogadása, körbevezetése a wellness részegen, tájékoztatása a szolgáltatásokról, programokról,
- masszázsfoglalások, illetve a programokon való résztvevők regisztrálása,
- a wellness részleg folyamatos rendben és üzemben tartása,
- az esetlegesen felmerülő problémák azonnali, hatékony, gyors észlelése és megoldása,
- a vendégek igény szerinti kiszolgálása, kényelmének és nyugodt pihenésének biztosítása,
- animációs PROGRAMOK TARTÁSA (személyes megbeszélés alapján)!

Munkaidő: 10-18 óráig, beosztástól függően.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, a 'wellness munkatárs' munkakör megjelölésével a lenti címre várjuk.

wellness@wellnesshotel.hu