Dekoratőr

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. február 13.
Várható kezdés: 2018. március 01.

Dekoros kollégát keresünk.

Tevékenységünkben a kis szériás, egyedi kivitelű bolti displayek, installációk gyártására szakosodtunk.

13. kerületi telephelyünkön található műhelyünkbe keressük ügyes, alkotni szerető, tanulni, fejlődni vágyó dekoratőr kollégák jelentkezését.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások a jelölttel szemben

Jelentkezőkkel kapcsolatos elvárások:

-FIZIKAI munka!!!, nem kirakatrendezői munkakör
-munkát keres, nem munkahelyet
-szeret dolgozni, termelni, bizonyítani akar
-csapatjátékos, együttműködő, támogatja a kollégáit
-rugalmasan tud alkalmazkodni a felmerülő munkamennyiséghez, nem hagy félbe munkát
-nem probléma neki, ha túlórázni kell, vagy vidéken dekorációkat kihelyezni
-igényes a munkájára, de nem szöszöl fölöslegesen, képes hatékonyan és jól dolgozni egyszerre
-önmagára igényes, tiszta, ápolt megjelenésű,
-B’ kategóriás jogosítvánnyal, vezetéshez szükséges rutinnal rendelkezik

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt élvez:

-digitális nyomtatásban, dekor stúdióban szerzett tapasztalat

Feladatok

Feladatok:

- nyomtatott öntapadó vinyl anyagok feldolgozása (laminálása, felvágása), kasírozása különböző hordozó felületekre, és ezek utómunkálatai
- plottervágott öntapadó vinyl anyagok feldolgozása (kiszedése, applikálása)
-külső helyszíni felmérések elvégzése, kihelyezések

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület, Hajdú u.

Jelentkezni lehet
bea@heckenast.hu e-mail címen, fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény feltüntetésével.