3D műszaki rajzoló, modellező

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. február 14.
Várható kezdés: 2018. március 01.

Budapest - 3D Műszaki rajzolót, modellezőt keresünk!

Elvárások a jelölttel szemben

• Szakirányú felsőfokú végzettség (építész, építő, földmérő)
• Releváns szakmai tapasztalat
• Autodesk Revit vagy egyéb CAD modellező szoftver erős, felhasználói szintű ismerete

• AutoCAD, Civil 3D ismerete
• Adobe és Office programcsomagok felhasználói szintű ismerete
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• Proaktív, precíz, önálló munkavégzés

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

• Bentley Microstation program ismerete
• Közműhálózatok terén szerzett ismeretek (tanulmányok vagy tapasztalat)
• Terepen szerzett tapasztalat
• Tapasztalat pontfelhő feldolgozásban

Feladatok

Munkakör leírása

• Épületinformációs modellek önálló elkészítése a szolgáltatott adatok alapján
• 3D modell elkészítése a felszín alatti és felszín feletti közmű objektumokról a felmért terepi adatok alapján
• Kapott tréning után terepi mérések fogadása, önálló feldolgozása
• Aktív kapcsolattartás a munkatársakkal, és a projekt felelősökkel
• A vállalat funkcionális rendszerének elsajátítása, alkalmazása

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal az info@cat-surveys.hu címen.