Nyomdaipari munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. február 28.
Várható kezdés: 2018. március 05.

Bővítjük csapatunkat, és ehhez keressük legújabb kollégánkat. A korábbiaktól eltérő módon most olyan embert keresünk, aki nem annyira szakmailag, hanem inkább emberileg rátermett az általunk tervezett munkakörre.

Elvárások a jelölttel szemben

Ami fontos nekünk a jelölttel kapcsolatban:

- monotónia tűrés
- kézügyesség
- csapatban gondolkodás
- hatékonyságra törekvés
- nyomda- és lézeres technológia iránti érdeklődés
- precizitás

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- lézeres, nyomdai, grafikai ismeretek

Feladatok

Azokban a munkákban szeretnénk tőle segítséget kapni, amik nagy darabszámúak és minimális szakmai előképzettséget igényelnek.

Munkáink változatosak és sokszor esztétikusak is, ezért hálás munka őket elkészíteni. Elképzeléseink szerint az új kolléga a munkája során szépen lassan megtanulhatja a szakma rejtelmeit és ha felnő a feladathoz, akkor egy magasabb szintű munkakörbe is léphet.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérjük mielőbb küldd el önéletrajzod és fizetési igényed a hello@tcn.hu email címre!