Pályavezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. március 05.
Várható kezdés: 2018. március 19.

A Római Kalandpark keresi új munkatársát Pályavezető pozícióban.

Elvárások a jelölttel szemben

Amit elvárunk tőled:

- kötélpálya ismeret
- vezetői tapasztalat
- határozottság, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- önálló, rugalmas, ambiciózus személyiség
- társalgási szintű angol nyelvismeret

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Előnyt jelent

Előny jelent:

- szabadidőparkban szerzett gyakorlat
- alpintechnikai ismeret
- saját autó és vezetési gyakorlat
- kötélpályákon végzett mentési ismeret

Feladatok

Pályavezető feladatai:

- folyamatosan ellenőrzi a Kalandpark kötélpályáinak és eszközeinek állapotát
- az animátorok vezetőjeként felügyeli a szolgáltatás minőségét
- 15-25 fős animátori csapatot vezet és koordinál
- munkabeosztást készít, az elvégzendő feladatokat meghatározza, kiosztja, ellenőrzi
- tájékoztatást nyújt vendégeink felé a szolgáltatásokról, lehetőségekről

Munkavégzés helye:
Római Kalandpark (Óbuda)
1031 Budapest, Szentendrei út 189.
A fényképes önéletrajzokat a hr@romaikalandpark.hu e-mail címre várjuk, a munkakör és a nettó bérigény megjelölésével.

Önéletrajzok beküldési határideje: 2018.március 5.