Minőségellenőrt keresünk Halásztelekre!

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Halásztelek (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. november 21.
Várható kezdés: 2018. február 07.

Fontos számodra a munkahelyi légkör? Szeretnél fiatalokkal együtt, jó hangulatban dolgozni? Ülő és álló minőségellenőri munkára keresünk kis csapatunkba pozitív, munkabíró új kollégát!

Elvárások a jelölttel szemben

Mi kell a jelentkezéshez?

  • Minimum középfokú végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • önállóság, monotónia tűrés;
  • jó kézügyesség.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Mik a feladatok?

  • Műanyag alkatrészek minőségi vizsgálata;
  • napi tevékenység adminisztrációja;
  • selejtes termékek kezelése.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi linken töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapot: