OPERÁTORI munka egy műszakban

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budaörs (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. március 12.
Várható kezdés: 2018. március 19.

Műanyag termékeket gyártó céghez keresünk operátori feladatok ellátására munkatársakat 6 fős családias operátori csapatunkba.

Elvárások a jelölttel szemben

-          vizuális minőségellenőri vagy gyártósori vagy csomagolói tapasztalat;

-          kiváló kézügyesség.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Apró műanyag termékek összeszerelése, vizuális ellenőrzése.

Munkavégzés helye: budaörsi ipartelep (Kelenföldről busszal 30 perc, Diósdról, Budakesziről 10 perc).

Munkaidő: egy műszak: 06:30-15:00

Jelentkezéshez kérjük, töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapoz az alábbi linken:

További lehetőségeink: www.produkteam.hu

Érdeklődni: +36 30 605 8667