Asszisztens a Meló-Depónál

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. október 25.
Várható kezdés: 2018. február 19.

Szereted, ha van kihívás a munkádban, nem ijedsz meg attól, ha fel kell emelned a telefont és Hr-esekkel kell beszélned? Ugyanakkor vágysz a sikerekre? Akkor ne habozz, és jelentkezz csapatunkba, persze csak, ha a többi feladat is tetszik.

Olyan talpraesett, vidám munkatársat keresünk, aki szívesen belekóstolna egy iskolaszövetkezet mindennapjaiba. Nálunk lehetőséged van sokat fejlődni rendszerszemléletben, problémamegoldásban, kommunikációban és szervezőkészségben.

Hol végezzük a munkát? A 4-6-os villamos Harminckettesek tere megállónál a József körúti irodánkban.

Elvárások a jelölttel szemben

Mikor tudsz nálunk dolgozni?

Hétköznapokon 9-17 között rugalmasan, lehetőség szerint heti minimum 25-30 órában szorgalmi időszakban is. Ha többet ráérsz, az csak jó.

Ami nagyon fontos, hogy nappali tagozatos diák legyél (passzív vagy aktív féléves)! Akár a szakmai gyakorlatodat is le tudjuk igazolni.

  • Nincs -

Feladatok

Milyen feladatok várnak rád?

  • adatbázisokban való rögzítés, karbantartása;
  • aktuális piaci információk figyelése;
  • új partnercégek felkutatása és tárgyalási időpontok egyeztetése
  • lehetőség van hírlevelek szerkesztésére.

Mi azért szeretjük a munkánkat, mert soha nem unatkozunk, rengeteg új embert ismerünk meg. Fiatal a csapat, a legidősebb kollégánk 38 éves, de lélekben 25 ő is J. Névnapok és szülinapok alkalmával sütizünk, koccintunk. Szoktunk ping-pongozni, társasozni, bowlingozni, lézerharcolni, és a lényeg, hogy aktív kikapcsolódás legyen. Ha el tudod magad képzelni egy ilyen közösségben, várjuk a jelentkezésed!