Marketing és Pr gyakornok

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. február 21.
Várható kezdés: 2018. február 19.

Főváros szívében lévő multinacionális partnercégünkhöz keresünk marketing és pr gyakornokot egy jó hangulatú csapatba. Ha érdekel a PR és a marketing és rajongsz a luxusautókért, akkor jelentkezz minél hamarabb az alábbi hirdetésünkre.

Elvárások a jelölttel szemben

Feltételek:

  • egyetemi vagy főiskolai marketing és/vagy pr szakirányú tanulmányok;
  • erős angol vagy német nyelvtudás;
  • word, excel és powerpoint magas szintű ismerete;
  • precíz és önálló munkavégzés;
  • autók világa iránt érzett rajongás előnyt jelent.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladatok:

  • napi szintű munka támogatása marketing és pr területeken;
  • kisebb önálló projektek vezetése, nagyobb projektekben való részvétel;
  • elemzések és javaslatok készítése;
  • prezentációk készítése;
  • adatbázis karbantartás;
  • adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • fordítások készítése.