Jogi asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. március 09.
Várható kezdés: 2018. március 26.

Belvárosi ügyvédi irodánkba jogi asszisztenst keresünk azonnali kezdéssel.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

-irodai környezetben szerzett tapasztalat
-önálló, precíz, gyors és felelősségteljes munkavégzés
-jó kommunikációs képesség és megbízhatóság
-csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság
-terhelhetőség, rugalmasság, pontosság, lojalitás
-Microsoft Office programok készségszintű használata

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

-Ügyfelekkel való kapcsolattartás
-Hivatali, postai ügyintézés
-Ügyvéd, ügyvédjelöltek napi munkájának hatékony támogatása
-Dokumentumszerkesztési, gépelési feladatok
-Adatrögzítés, iratok rendezése, nyilvántartások kezelése, iktatás
-Az iroda zavartalan működésének biztosítása
-Földhivatali, bírósági/cégbírósági eljárásokkal kapcsolatos adminisztratív teendők
-Számlázás, könyvelési anyagok összekészítése
-Beérkező iratanyagok kezelése

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület forgalmas csomópont közelében.

Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével, 2018. március 9. napjáig az allas@tilki.hu e-mail címen lehet.