Kereskedelmi munkatárs

Hirdetés feladója: HR TRANSPORT Munkaerő-kölcsönző Nonprofit Kft.
Munkavégzés helye: Debrecen (Hajdú-Bihar megye)
Jelentkezési határidő: 2018. április 03.
Várható kezdés: 2018. április 30.

Piacvezető acéltermék-feldolgozó és kereskedő cég keres munkatársat debreceni telephelyére

Elvárások a jelölttel szemben

-          Minimum középfokú kereskedelmi végzettség

-          Értékesítés területén szerzett több éves tapasztalat

-          Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

-          Önálló, vevőorientált munkavégzés

-          Csapatszellem, nyílt kommunikáció

-          B kategóriás jogosítvány

Szükséges nyelvismeretek

  • Német -

Előnyt jelent

-          Német nyelv ismerete

-          Nagyvállalati ügyviteli rendszerek és folyamatok ismerete

-          Fémipari kereskedésben jártasság

Feladatok

-          Acéltermékek értékesítése

-          Meglévő vevőkkel való kapcsolattartás, vevői kiszolgálás (irodai)

-          Értékesítéssel kapcsolatos tranzakciók figyelése

-          Reklamációk kezelése, ügyintézése

-          Értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció vezetése

-          Logisztikai ügyintézés

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését fényképes szakmai önéletrajzát, bérigénye megjelölésével kérjük küldje el az info@hrtrans.hu email címre.

Jelentkezésében kérjük tüntesse fel a hirdetés referencia számát: HrtD18/04K.