Flight operations officer

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Kiskunlacháza (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. március 08.
Várható kezdés: 2018. április 02.

A légijármű karbantartással és üzemeltetéssel foglalkozó Jet-Stream Kft. a cég business jet flottájának napi üzemeltetéséhez kollégát keres az alábbi munkakörbe: flight operations officer.

Elvárások a jelölttel szemben

Követelmények:

-érettségi bizonyítvány, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
-jó problémamegoldó készség, nagy munkabírás, jó csapatjátékos
-a légügyi hatóság által kiállított FOO(NAV) navigációs tiszt vagy más repülésüzemi szakszolgálati engedély, bármilyen repülős -----szakszolgálati engedély(PPL), illetve a repülés más területein szerzett tapasztalat előnyt jelent

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladatok:

-flottánk repüléseinek szervezése, lebonyolítása
-útvonaltervezés, járatok repülési dokumentációinak összeállítása
-a repülések követése a repüléstervezéstől a gép hazaérkezéséig
-földi kiszolgálókkal, pilótákkal és társszolgálatokkal való folyamatos kapcsolattartás
-(a beosztás 8 vagy 12 órás műszakban, illetve hétvégén is)

Munkavégzés helye:

Kiskunlacházi repülőtér (LHKK)

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, akkor az angol nyelvű önéletrajzodat a következő címre várjuk: bao@jetstream.hu