Közönségszervező

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. március 14.
Várható kezdés: 2018. április 02.

A Budapesti Operettszínház főállású közönségszervezőt keres, közalkalmazotti státuszba, 2018.március közepétől.

Elvárások a jelölttel szemben

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

– minimum középfokú végzettség
– értékesítési tapasztalat
– Word és Excel felhasználó szintű ismerete
– kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
– jó problémamegoldó képesség

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

– társalgási szintű angol nyelvismeret
– Interticketes jegyrendszer ismerete
– hasonló területen szerzett tapasztalat
– érdeklődés a kortárs művészet iránt

Feladatok

Közönségszervező feladatok ellátása.

Fizetés:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992.évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Munkaidő:

A Budapesti Operettszínház kollektív szerződésében szabályozva.

Jelentkezni a pfeffer.gyorgyne@operett.hu e-mail címen lehet önéletrajz és motivációs levél megküldésével 2018.03.14-ig.